WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Nimfy na skale (1925)

Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:67 x 96,5 cm
84 x 115 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "F. M. Wygrzywalski 1925."