WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Akt na skale

Technika:35 x 50 cm
51 x 66 cm (z oprawą)
Wymiary:olej, sklejka
Sygnowany p.d.: "F.M. Wygrzywalski senior"
Na odwrocie pieczątka autorska Feliksa Michała Wygrzywalskiego oraz metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1936 roku.