WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Sprzedawcy dywanów

Technika:olej, sklejka
Wymiary:50 x 70,3 cm
65 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "F. M. Wygrzywalski"