WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Portret mężczyzny w futrzanym kołnierzu (1924)

Technika:olej, płótno
Wymiary:68 x 55 cm
Sygnowany i datowany l.g.: "F. M. Wygrzywalski | 1924"
Na blejtramie pieczątki Fabryki farb i przyborów malarskich Iskra & Karmański.
Lokalnie widoczne zarysowania malatury.