WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Medytacja po modlitwie

Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 75,5 cm
65,5 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "F. M. Wygrzywalski"
Opisany p.d.: "Medytacja po modlitwie"