FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA

Zima w podgórskiej wiosce

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49 cm
49 x 63,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"
Widoczne pojedyncze, niewielkie ubytki warstwy malarskiej.