FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA

Wnętrze pracowni

Technika:akwarela, technika mieszana, tektura
Wymiary:49 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
67 x 50,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"