FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA

Okiście w Dolinie Białego

Technika:olej, sklejka
Wymiary:69,5 x 100 cm
83 x 114 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"
Opisany na odwrocie: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ | Okiście w dolinie | Białego"