FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA

Chaty góralskie pod Tatrami

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, tektura
Wymiary:20,2 x 29 cm
24,5 x 34 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Mieczysław Filipkiewicz" [sygnatura słabo widoczna]
Opisany na odwrocie: "Mieczysław Filipkiewicz"