FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA

Zimą na Podhalu

Technika:gwasz, akwarela, tektura
Wymiary:25 x 35,2 cm
31 x 40,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"
W lewym górnym narożniku widoczny ślad po przełamaniu podłoża, śr.g. widoczny ślad po przebiciu tektury gwoździem [?].