KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Patrol

Technika:olej, płótno
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
67 x 87 cm (z oprawą)
sygnowany p.d.: „M. Krzyżak”