KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Kulig

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
63 x 82,7 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"