KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Napad wilków

Technika:50 x 89,5 cm
67 x 108 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, płótno
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"