KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Starcie

Technika:olej, płótno
Wymiary:59,7 x 80 cm
80,5 x 100 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Widoczne liczne spękania i przetarcia warstwy malarskiej.