KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Nocna wyprawa

Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70,5 cm
64 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"