KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Patrol kirasjerów

Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
43 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"