KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Wrzesień 1939 (1961)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73 x 92,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "M. Krzyżak | 1961"
Na odwrocie odręcznie wypisana metka z Wystawy Jubileuszowej w Krakowie.