KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Ułani przed chatą

Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70 cm
68,5 x 87,5 cm (z oprawą:)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"