KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Żołnierze przed chatą

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
61 x 81 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"