KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Pejzaż z Lanckorony (1949)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35,5 x 50 cm
43 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "M. Krzyżak | Lanckorona 1949"
Widoczne zabrudzenie oraz lokalne przetarcia warstwy malarskiej.
Widoczny ślad po zagięciu prawego dolnego naroża podłoża.