KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Wesele krakowskie

Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70,5 cm
56,5 x 77 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"

Obraz nie został wykupiony z winy nabywcy.
[Zobacz obiekt w ofercie galeryjnej]