KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Na sannie

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73,7 x 93,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"