KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Atak wilków

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
59,5 x 79 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Pojedyncze, bardzo niewielkie ubytki warstwy malarskiej i lokalne spękania malatury w lewej części obrazu.