KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Stukanie do okna

Technika:olej, płótno
Wymiary:49 x 68 cm
58 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"