KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Pogoń za Tatarami

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:50 x 70 cm
60 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany i p.d.: "M. Krzyżak"
Widoczne drobne ubytki farby (l.śr.).