KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Niedzica

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
61 x 81 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "M. Krzyżak | Niedzica"