KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Ułan z dziewczyną

Technika:olej, płótno
Wymiary:51,5 x 64 cm
65 x 77 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"