KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

W Pieninach

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49,5 cm
50 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "M. Krzyżak"
Opisany l.d.: "Pieniny"
Widoczne zabrudzenie malatury.