KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Bitwa z Tatarami

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 90 cm
76 x 105,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"