KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Ułan z dziewczyną

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
66 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"