KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Ułani przed dworkiem

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
62 x 82 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Śr.g. widoczne drobne zarysowania malatury.