KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Potyczka

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
64 x 83,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"