KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Wesele krakowskie

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
59 x 79 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"