POBISZ Mieczysław
Mieczysław Pobisza - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Mieczysława Pobisz. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcje [kontakt]
| Tytuł: | Kościół Bożego Ciała we Lwowie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 29 x 23,3 cm 38 x 31,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Mieczysław Tobiasz"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
MIECZYSŁAW POBISZ
Mieczysław Pobisz urodził się w 1890, zmarł w 1974 roku. Był członkiem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie.
W swoich pracach przedstawiał głównie weduty, najczęściej widoki Lwowa. Podejmował również tematykę rodzajową. Posługiwał się techniką olejną i akwarelową.

Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła sztuki, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Mieczysława Pobisza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].