POBISZ Mieczysław

Mieczysław Pobisza - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Mieczysława Pobisz. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcje [kontakt]

POBISZ Mieczysław
POBISZ MieczysławPOBISZ Mieczysław
Tytuł:Kościół Bożego Ciała we Lwowie
Technika:olej, tektura
Wymiary:29 x 23,3 cm
38 x 31,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Mieczysław Tobiasz"

MIECZYSŁAW POBISZ

Mieczysław Pobisz urodził się w 1890, zmarł w 1974 roku. Był członkiem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie.
W swoich pracach przedstawiał głównie weduty, najczęściej widoki Lwowa. Podejmował również tematykę rodzajową. Posługiwał się techniką olejną i akwarelową.

Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła sztuki, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Mieczysława Pobisza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY MIECZYSŁAWA POBISZA