SERWIN-ORACKI Mieczysław

SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA

Kościół św. Wojciecha (1941)

Technika:akwarela, tusz, kredka, karton
Wymiary:25,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
45 x 35 cm (wymiary z oprawą)
sygn. i dat. p.d.: "M. Oracki-Serwin", l.d.: "Kraków 941"