SERWIN-ORACKI Mieczysław

SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA

Pejzaż z ogniskiem (1945)

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 31 cm
39 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "m.oracki-serwin | Bochnia 1945"