SERWIN-ORACKI Mieczysław

SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA

Zamek w Wiśniczu (1940)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na sklejkę
Wymiary:44 x 50 cm
53 x 59,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "M. Oracki-Serwin 940"