SERWIN-ORACKI Mieczysław

SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tyniec

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 100 cm
87,5 x 118 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Oracki-Serwin"