TOBIASZ Mieczysław
Mieczysław Tobiasz - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Mieczysława Tobiasza. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcje [kontakt]
Tytuł: | Kościół Bożego Ciała we Lwowie |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 29 x 23,3 cm 38 x 31,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Mieczysław Tobiasz" |
MIECZYSŁAW TOBIASZ
Mieczysław Tobiasz to malarz, którego biografia nie jest znana. W swoich pracach przedstawiał głównie weduty, najczęściej widoki Lwowa. Podejmował również tematykę rodzajową. Posługiwał się techniką olejną i akwarelową.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła sztuki, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Mieczysława Tobiasza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].