TOBIASZ Mieczysław

Mieczysław Tobiasz - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Mieczysława Tobiasza. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcje [kontakt]

TOBIASZ Mieczysław
TOBIASZ MieczysławTOBIASZ Mieczysław
Tytuł:Kościół Bożego Ciała we Lwowie
Technika:olej, tektura
Wymiary:29 x 23,3 cm
38 x 31,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Mieczysław Tobiasz"

MIECZYSŁAW TOBIASZ

Mieczysław Tobiasz to malarz, którego biografia nie jest znana. W swoich pracach przedstawiał głównie weduty, najczęściej widoki Lwowa. Podejmował również tematykę rodzajową. Posługiwał się techniką olejną i akwarelową.

Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła sztuki, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Mieczysława Tobiasza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].