SKOCZEK-WOJNICKA Mira

SKOCZEK-WOJNICKA Mira BIOGRAFIA

Trzecia kawa z Rembrandtem (2017)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 100 cm
106 x 100 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "M | MIRA | 2017", opisany: "Trzecia kawa z Rembrandtem"
Na odwrocie autorski opis.