MUGNIER BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z repetycją i emaliowaną dekoracją florystyczną (XIX/XX w.) |
| Technika: | złoto, emalia, metal |
| Wymiary: | 40 mm (średnica) |
mechanizm: z wychwytem cylindrowym, kamiennymi łożyskami, repetycją kwadransową, naciągiem kluczykowym koperta: odkryta, numer 1818[numery nieczytelne], złoto, wykończona barwną emalią dekiel wewnętrzny: numer 3088, sygnowany tarcza: metalowa, giloszowana, sygnowana wskazówki: oryginalne szkło: mineralne Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym; widoczne pojedyncze ubytki i przetarcia emalii. Do zegarka dołączony kluczyk. ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |