DOBROWOLSKI Odo

DOBROWOLSKI Odo BIOGRAFIA

Pejzaż z aleją (1910)

Technika:tusz, ołówek, litografia, papier
Wymiary:53 x 67,5 cm
57,5 x 72 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Odo Dobrowolski ‘910"