DOBROWOLSKI Odo

DOBROWOLSKI Odo BIOGRAFIA

Topienie wosku w Borysławiu

Technika:pastel, tektura
Wymiary:25 x 44 cm
39 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Odo Dobrowolski | Borysław"
Opisany na odwrocie: "Odo Dobrowolski | Topienie wosku na chałdzie w Borysławiu"