BIERWIACZONEK Olgierd

BIERWIACZONEK Olgierd BIOGRAFIA

Irka z czerwoną różą (1964)

Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 38 cm
71,5 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "O. Bierwiaczonek 1964"
Opisany na odwrocie: "Olgierd Bierwiaczonek | Irka z czerwoną różą - | ol. pł. 61 x 38 cm.r.1964"