BIERWIACZONEK Olgierd

BIERWIACZONEK Olgierd BIOGRAFIA

Dziewczyna z kokardą

Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 50 cm
69 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "O. Bierwiaczonek"
Lokalnie, przy krawędziach, widoczne ubytki malatury.