BIERWIACZONEK Olgierd

BIERWIACZONEK Olgierd BIOGRAFIA

Martwa natura z kwiatkiem, owocami i winem (1998)

Technika:olej, tektura
Wymiary:46 x 50,5 cm
56 x 61 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "O. Bierwiaczonek"
Opisany na odwrocie: "Olgierd Bierwiaczonek | Martwa natura z kwia- | tkiem, owocami i winem | - ol. tekt. 46 x 50 cm.-r.1998"