Patek Philippe BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z diamentową rozetą (XIX/XX w.) |
| Technika: | złoto, emalia, diamenty |
| Wymiary: | 32 mm (średnica) |
mechanizm: numer 29631 (numer pod tarczą), cylindrowy z naciągiem kluczykowym koperta: kryta, numer 29631, złoto próby 18k przedni i tylni dekiel: połączenie złota, emalii i rozety diamentowej dekiel wewnętrzny: numer 29631, sygnowany tarcza: emaliowana szkło: mineralne Stan zachowania: emalia w stanie dobrym (widoczne rysy) Do zegarka dołączony kluczyk. ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |