Patek Philippe BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy półkryty (XIX/XX w.) ze złotym łańcuszkiem |
| Technika: | złoto, emalia |
| Wymiary: | 33 mm (średnica) |
mechanizm: numer 906 (pod tarczą) i 26902, z wychwytem cylindrowym koperta: półkryta, numer 26902, złoto tylny dekiel zewnętrzny: z monogramem dekiel wewnętrzny: złoto tarcza: emaliowana, z sygnaturą Patek Philippe Genève naniesioną metodą tampodruku wskazówki: oryginalne szkło: mineralne Zegarek ze złotym łańcuszkiem (14k). Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym | |