Patek Philippe

Patek Philippe BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy półkryty (XIX/XX w.) ze złotym łańcuszkiem

Technika:złoto, emalia
Wymiary:33 mm (średnica)
mechanizm: numer 906 (pod tarczą) i 26902, z wychwytem cylindrowym
koperta: półkryta, numer 26902, złoto
tylny dekiel zewnętrzny: z monogramem
dekiel wewnętrzny: złoto
tarcza: emaliowana, z sygnaturą Patek Philippe Genève naniesioną metodą tampodruku
wskazówki: oryginalne
szkło: mineralne

Zegarek ze złotym łańcuszkiem (14k).
Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym