Patek Philippe BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z emaliowanym monogramem (XIX/XX w.) |
| Technika: | złoto, emalia |
| Wymiary: | 48 mm (średnica) |
mechanizm: numer 142155, z balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz precyzyjną regulacją dokładności chodu koperta: odkryta, złoto 18k, wykończona emalią z monogramem; sygnowana dekiel wewnętrzny: sygnowany; z dedykacją z 1908 roku tarcza: emaliowana, z sekundnikiem szkło: mineralne Zegarek w oryginalnym pudełku. Stan zachowania: w partii monogramu widoczne ślady napraw emalii | |