Patek Philippe

Patek Philippe BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z emaliowanym monogramem (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia
Wymiary:48 mm (średnica)
mechanizm: numer 142155, z balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz precyzyjną regulacją dokładności chodu
koperta: odkryta, złoto 18k, wykończona emalią z monogramem; sygnowana
dekiel wewnętrzny: sygnowany; z dedykacją z 1908 roku
tarcza: emaliowana, z sekundnikiem
szkło: mineralne

Zegarek w oryginalnym pudełku.
Stan zachowania: w partii monogramu widoczne ślady napraw emalii