KASPAR Paul

KASPAR Paul BIOGRAFIA

Wiedeń - widok na Reichsratsstraße (1924)

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:12,7 x 26,4 cm
27,5 x 38 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Paul Kaspar 1924. II."